Krežmin smoothie u ''Dobro jutro Hrvatska''

U četvrtak, 8. lipnja 2017., promovirali smo naš projekt ''Kuhajmo do zdravlja'' direktnim uključenjem iz  škole u emisiju HRT-a Dobro jutro Hrvatska te prilogom u Županijskoj panorami. Pripremali smo zdrave smoothije od banana, đumbira, bobičastog voća, jagoda, kivija, blitve, mlijeka, jogurta te chia i lanenih sjemenki.

U 12 sati kuhinju smo svečano otvorili, uz nazočnost predstavnika Grada, gospodina dogradonačelnika Vladimira Hama, gospodina Davora Brusta, voditelja Odsjeka za prosvjetu, tehničku kulturu, djecu i mladež, gospođe Žakline Dečak – Androić, koja je nazočila otvorenju umjesto gospodina Gorana Barišića, voditelja Merkur osiguranja d.d. Hrvatska, Regionalnog ureda Osijek, gospodina Saše Miletića, vlasnika obrta za uslužne djelatnosti Mobler Matt iz Bilja, koji je kuhinju izradio, predstavnika Vijeća roditelja, članova Školskog odbora, učiteljica i učitelja te učenika osmih razreda s voditeljicom Projekta, prof. Ksenijom Rumora.

Ravnateljica Škole Jadranka Jurić pozdravila je nazočne, zahvalila im na donacijama te uručila zahvalnice i prigodne poklone Učeničke zadruge „Krežmolina“.

Medijski su nas  popratili novinari Glasa Slavonije, a  imali smo i direktno uključenje u program Radio Osijeka.

Druženje smo nastavili uz kušanje zdravih smoothija, mufffina i vafla, koje su osmaši pripremili za tu prigodu.

Također, ovim putem, zahvaljujemo i kompaniji Podravka d.d. i gospodinu Željku Došenu, direktoru regije Slavonija na doniranom posuđu i potrepštinama za kuhinju.

Pod opširnije pogledajte fotogaleriju.

objavio: Mario Jager   datum: 9. 6. 2017.