Službeni završetak projekta uz aktivnosti: Laboratorij mentalnog zdravlja - Christmas edition

Erasmus+ KA1 projekt Laboratorij mentalnog zdravlja službeno je završen božićnim projektnim aktivnostima predstavljenim na školskom adventskom sajmu. U senzornoj sobi "Osjeti Božić"  posjetitelji su mogli doživjeti Božić svim osjetilima. Učenici osmih i šestih razreda u ugodnoj su atmosferi senzorne sobe vodili posjetitelje s povezom na očima od postaje do postaje na kojima su imali prilike mirisati, okusiti, slušati, opipati i gledati sve ono što povezujemo s Božićem. Svjesnim fokusom na sva osjetila doživljavao se Božić na nov i poseban način, a pisani komentari posjetitelja pri izlasku iz sobe ukazali su na oduševljenje ovakvim iskustvom.

Učenici 4.b razreda - polaznici INA Happy school - uveli su posjetitelje u svijet božićnih bajki. Interaktivnim čitanjem bajki učenica Katja Moržan sa svojim je vilenjačkim pomoćnicima pružila posjetiteljima nezaboravan doživljaj bajkovitih božićnih čarolija.

Više pogledajte u videu Laboratorij mentalnog zdravlja - Christmas edition.

Svim učenicima, roditeljima, učiteljima zahvaljujemo na suradnji, trudu, radu, razumijevanju i otvorenosti prema novim i "drugačijim" aktivnostima koje su ukazale na dobrobiti mindfulnessa u nastavnim i izvannastavnim procesima, u životu i radu škole i izvan nje, s ciljem poboljšanja mentalnog zdravlja i kvalitete života svih dionika.
Tijekom trajanja projekta realizirale su se brojne aktivnosti i vjerujemo da je ova naša avantura inicirana  Erasmus+ projektom Laboratorij mentalnog zdravlja tek početak velikih i lijepih stvari.

Velika HVALA svima koji su sudjelovali te pratili i podržavali naš projekt.

Više o svim projektnim aktivnostima možete vidjeti na mrežnim stranicama škole i YouTube kanalu škole.

objavio: Administrator   datum: 17. 1. 2023.