Školski projekt 2019./20.

SRETNA ZEMLJA

SRZ - Kako se osjećam kad učim

LK - pano za nove radove

Pano za poruke prijateljstva

Razredni pano

23. svibnja 2020.

Dragi moji,

kao što već znate, vidimo se u ponedjeljak u školi. Evo novi raspored po kojemu ćemo raditi do kraja trećeg razreda.

Radujem se ponovnom susretu.

Pusa svima

Učiteljica Ksenija

19. 5. 2020. ENGLESKI JEZIK

Dear pupils,

Hvala svima koji su mi prošloga tjedna poslali (video i audio) snimke čitanja i opisivanja sebe, članova obitelji, prijatelja, igračaka, likova iz crtića...Nisam vas dugo vidjela pa sam se iznenadila kako ste se promijenili, kako ste narasli i kako "ozbiljno i odraslo" govorite. Prekrasno! smileyHvala i za sve fotografije dosadašnjih zadaća, zanimljivih i kreativnih crteža, lijepo i pažljivo odrađenih zadataka u bilježnici, vježbenici, na listićima i poveznicama.

Sve mi to samo govori koliko ste marljivi, koliko se trudite svo ovo vrijeme, ali i koliko se zabavljate- što mi je jako bitno. Ovih ću dana sve unijeti u e- imenik u obliku bilješki i lijepih ocjena.

Jako ste me razveselili vašim radom, napretkom i velikim trudom oko svih aktivnosti.

Veeeliki BRAVO i veeelika POHVALA! Ja sam najponosnija teacher na svijetu! Hvala 3.A! heart

Zamolila bih sve one koji do sada nisu uspjeli poslati uratke da to čim prije napravite. Hvala wink.

Ovoga tjedna nastavljamo s radom i novim lekcijama. U privitku na kraju stranice (3.a ENG 19. -22.5.) nalaze se upute za aktivnosti vezane uz nastavu engleskog jezika u ovom tjednu.

Have fun! wink

Stay safe and smile smiley

teacher Stanislava

VJERONAUK

Hvaljen Isus i Marija!

Draga djeco, ovotjedne zadatke pogledajte u prilogu

SEDAM SVETIH SAKRAMENATA I SAKRAMENTI-PREZENTACIJA

Misli na vas i moli za vasangel

vaša vjeroučiteljica Jasmina

12. 5. 2020. ENGLESKI JEZIK

Dear pupils,

sve vas želim pohvaliti za izuzetan trud, rad i kreativnost vezano za aktivnosti iz engleskog jezika u ovih proteklih tjedana nastave na daljinu. Hvala 3.A! heart

U privitku na kraju stranice (3.a ENG 12. -15.5.) nalaze se upute za aktivnosti vezane uz nastavu engleskog jezika u ovom tjednu, zajedno sa svim potrebnim poveznicama za ponavljanje , uvježbavanje i dodatne aktivnosti.

Budući da bih voljela imati nešto više uvida u vaš rad i napredak, te bih vaš trud htjela nagraditi i lijepim, zasluženim ocjenama, u istom dokumentu na kraju stranice stoje i upute za fotografiranje, snimanje i slanje do sada uvježbanog gradiva i odrađenih zadataka.  Zamolila bih vas da uratke do sljedećeg utorka pošaljete u ClassDojo (u za to predviđene odjeljke- aktivnosti, kako u uputama i stoji).

Jako se veselim vašim uradcima!

Have fun! wink

Stay safe and smile smiley

VJERONAUK

Hvaljen Isus i Marija,

Zadaci za ovaj tjedan nalaze se ovdje i na Classdojo -VJERONAUK PONAVLJANJE.

Misli na vas i moli za vas angel

vaša vjeroučiteljica Jasmina

Popis udžbenika za 2019./2020. za 2.,3.,4.,6.,7 (osim Biologije, Fizike i Kemije) i 8. razred

Popis udžbenika i dodatnih materijala prema novim kurikulumima (prvi i peti razred, te biologija, kemija i fizika za sedmi razred)