Razmjena znanja u sklopu Erasmus+ projekta

Učitelji Vlatka Antunović, Mario Jager i Stanislava Kuharski pozvani su u školu CEIP LA CONSTITUCIÓN, Illescas, TOLEDO kako bi prenijeli znanja sa svojih Erasmus+ projekata i stekli nova iskustva.

Tijekom boravka u školi promatrali su nastavu španjolskih kolega i upoznali se s njihovim obrazovnim sustavom, metodama rada, aktivnostima i školskom svakodnevicom. Aktivno su sudjelovali u svim školskim i izvanškolskim aktivnostima.

Budući da je područje interesa španjolske škole primjena mindfulnessa u svakodnevnom radu, što je i tema njihovih apliciranih Erasmus+ projekata, zanimala su ih naša iskustva u tom području, kao i primjeri dobre prakse.

Naši su učitelji u gotovo svim razredima tamošnje škole proveli brojne i raznolike aktivnosti. Učiteljica Stanislava Kuharski održala je također radionicu i predavanje za učitelje te im predstavila dobrobiti mindfulnessa.
Domaćini, učenici i učitelji, pokazali su veliko zanimanje za naš rad i aktivno su sudjelovali u svim aktivnostima.

Puni lijepih  dojmova, naši će učitelji podijeliti nova iskustva i znanja u svojoj školi.

Veselimo se nastavku suradnje!

Kako nam je bilo, pogledajte na Skola Espana.

objavio: Administrator   datum: 23. 5. 2023.