Projektni dan "Vještinama do zvijezda"

U četvrtak, 12. listopada 2023. godine u našoj školi održan je Projektni dan Vještinama do zvijezda kojim smo započeli obilježavanje 60. godišnjice naše škole.

O detaljima projektnog dana pročitajte pod opširnije.

Projektni dan Vještinama do zvijezda

Svemirska atmosfera kreativnosti i veselja obilježila je projektni dan Vještinama do zvijezda u našoj školi.

Vještine za budućnost razvijali smo u brojnim raznolikim svemirskim radionicama  i zvjezdanim aktivnostima kao što su Svemirska putovanja, Biosfera u malom, Što jedu svemirci?Glazbom do zvijezda, Zvukovi planetaVesela svemirska avantura, Svemirski turizam, Mali tečaj intergalaktičkih jezika, Space Jam basket i druge.

Učenički radovi, kreacije i instalacije, proizašli iz radionica, izloženi su po cijeloj školi.
Naši gosti, suradnici iz Doma tehnike, s učenicima su radili na pokusima i izradi modela letjelica, a glumačka družina OŠ Ivana Gorana Kovačića, Gornje Bazje, svojom je fantastičnom predstavom "Living art: Tko te ne zna, skupo bi te platio" oduševila publiku.

Posebno nas je razveselio mobilni PLANETARIJ „Odiseja" u kojem smo putovali Sunčevim sustavom i sudjelovali u svemirskim pokusima.

Sve ove aktivnosti oduševile su naše učenike, ali i predškolce obližnjih vrtića (Stribor, Radost, Bubamara, Vedri dani) koji su posjetili svemir u našoj školi.

Projektnim danom Vještinama do zvijezda, koji je  organizirala  i koordinirala prof. Ivana Zakanji, započeli smo obilježavanje 60. godišnjice naše škole.

Hvala svima na sudjelovanju!

Kako nam je bilo na ovom prekrasnom putu do zvijezda, pogledajte u svemirskom foto&video albumu prof. Zakanji!

Fotografije možete pogledati i u albumu Vještinama do zvijezda!

objavio: Administrator   datum: 18. 10. 2023.