Naše Najosmašice 2016.!

31. svibnja u hotelu Osijek upriličena je Završna svečanost-Program proglašenja Najosmaša 2016. U njemu je Glas Slavonije ponosno predstavio sve osme razrede iz 29 osnovnih škola iz Osijeka, Višnjevca, Bijelog Brda, Tenje, Čepina, Vladislavaca, Dalja, Vuke, Laslova, Ernestinova, Josipovca i Antunovca.

U vrlo jakoj konkurenciji 67 izvrsnih osmaša, naša je Petra dobitnica druge nagrade - bicikla, poklona Jadranskog osiguranja!

Program proglašenja u hotelu Osijek svojim je nastupom uveličala Karla Forjan, koju je javnost upoznala u finalu showa "Zvjezdice". Svojom interpretacijom hitova "Listen" i "One night only" zasluženo je dobila gromoglasan pljesak. Svi ovogodišnji osmaši, ali i generacije ispraćene na ovakvim svečanostima, najbolja su potvrda uspjeha projekta Glasa Slavonije koji će se nastaviti i dalje.Potvrdio je to i dogradonačelnik Vladimir Ham, rekavši da je Glas Slavonije trinaestu godinu zaredom održao prekrasnu tradiciju te istaknuo da djecu koja se dodatno trude i rade treba svakako nagraditi. Ne samo za njih, rekao je Ham, već i za sve ostale učenike takva nagrada zacijelo je motivirajuća i dokazuje da se trud isplati.

Izvor: Glas Slavonije (http://www.glas-slavonije.hr/303245/3/Titula-Najosmasice-2016-pripala-Beatrice-Barisic)

Čestitamo Petri i Karli i želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju!

objavio: Mario Jager   datum: 5. 6. 2016.