Uspjesi učenika na školskim/gradskim i županijskim natjecanjima

I ove školske godine naši učenici su sudjelovali na školskim i županijskim natjecanjima te pokazali svoje znanje i postigli odlične rezultate.
Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju i postignutim uspjesima!

Pod opširnije možete pročitati postignute rezultate učenika prema predmetima i to iz matematike, fizike, kemije, tehničke kulture, geografije, povijesti, hrvatskoga jezika i njemačkog jezika.

MATEMATIKA

Na Školsko-gradskom natjecanju iz matematike, koje je održeno 15. veljače 2022. g. naši su učenici ostvarili zapažene rezultate, gledajući i pojedinačno i timski. Na natjecanju su sudjelovali učenici: Vedran Macelaru, Stipe Požega, Hana Fingler, Matko Kretić, Leonard Trogrlić i Petar Tanacković Faletar (4.r), Nikola Tanacković Faletar, Luka Ivančić, Ivor Imbrišić, Iva Petrović, Jakov Spahija, Mihael Lucić i Nikica Vanek (5.r), Anja Matek, Lada Maršić, Josip Jakić i Ana Zelić (6.r), Marko Jukić i Arijan Kokeza (7.r), te Ana Bosančić, Adrian Trogrlić, Matija Taslidžić, Lovro Rudec, Sara Hederić i Antonio Vanek (8.r).

Istaknuli bismo prvo mjesto u konkurenciji petih razreda Nikole Tanackovića Faletara, te 7. mjesto Marka Jukića (7 r) i 8. mjesto Anje Matek (6.r).
Plasman na Županijsko natjecanje iz matematike u 2022. g. izborili su: 4. razred: Vedran Macelaru (mentorica Sandra Binder) i Stipe Požega  (mentorica Vlatka Antunović) 5. razred: Nikola Tanacković Faletar (mentor Boris Bubalović) 6. razred: Anja Matek, Lada Maršić (mentorica Anita Nikolić) 7. razred: Marko jukić (mentor Boris Bubalović) 8. razred: Ana Bosančić, Adrian Trogrlić (mentorica Anita Nikolić).
Ovogodišnje županijsko natjecanje održat će se u OŠ "Mladost" Osijek 24. ožujka u 10 sati, a u Prosudbenom povjerenstvu će biti jedan od naših mentora, Boris Bubalović.

FIZIKA

Županijsko natjecanje iz fizike:

Na županijskom natjecanju iz fizike našu školu predstavljali su Ana Bosančić 8.b i Antonio Vanek 8.a. Natjecanje se sastoji od pisanog dijela u kojem učenici provjeravaju fizikalne koncepte kroz računske zadatke te od praktičnog dijela u kojem učenici izvode pokuse te prate, zapisuju i dolaze do zaključka o zadanim problemskim zadacima. Ana je ostvarila 6. mjesto, Antonio 17. mjesto.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture:

Na slikama: Iva, Ema, Doria

objavio: Administrator   datum: 30. 3. 2022.