Pohvalnice i diplome

U četvrtak 14. VI. u 18.00 svečano su dodijeljene pohvalnice i diplome Osječko-baranjske županije učenicima i mentorima koji su sudjelovali ili osvojili prva mjesta na županijskim i državnim natjecanjima. Ima ih podosta, provjerite popis.

Prije svečanosti otvorena je izložba "Đakovački vezovi u objektivu Josipa Šerija" uz nazočnost autora. Time je OŠ Franje Krežme još jednom otvorila vrata umjetničkom izričaju naših sugrađana. Poznato je da fotograf "Glasa Slavonije" često izlaže svoje umjetničke fotografije u domovini i inozemstvu. Izložba će biti otvorena tjedan dana.

OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA

Zahvalnice i diplome za OŠ F. Krežme

Svibanj 2012.

• ZAHVALNICA – nastavnica Tatjana Grkinić, Županijsko natjecanje učenika iz geografije

DIPLOMA – Dominik Ferčec za prvo mjesto u županiji.

DIPLOMA – Ivan Zibar, 6. razred, Županijsko natjecanje učenika iz geografije

DIPLOMA – Fran Radičević Žaper, 7. razred, Županijsko natjecanje učenika iz geografije

• ZAHVALNICA – nastavnica Ivana Zakanji, Županijsko natjecanje učenika u znanju iz fizike

DIPLOMA – Stjepan Pinotić, 8. razred, drugo mjesto na Županijskom natjecanju učenika u znanju iz fizike

DIPLOMA – Petra Žeravica, 8. razred, sudjelovanje na Županijskom natjecanju učenika u znanju iz fizike

• ZAHVALNICA – nastavnica Stanislava Kuharski, Županijsko natjecanje učenika iz njemačkog jezika

DIPLOMA – Melanie Sabočanac, 8. razred, Županijsko natjecanje učenika iz njemačkog jezika, lista A

DIPLOMA – Martin Hengl,  8. razred, Županijsko natjecanje učenika iz njemačkog jezika, lista A

• ZAHVALNICA – nastavnica Branka Vuković, Županijsko natjecanje učenika iz kemije

DIPLOMA – Benjamin Kušen, 7. razred, Županijsko natjecanje učenika iz kemije

DIPLOMA – Petra Žeravica, 8. razred, Županijsko natjecanje učenika iz kemije

DIPLOMA – Stjepan Pinotić, 8. razred, Županijsko natjecanje učenika iz kemije

DIPLOMA – Ivan Kožul, 8. razred, Županijsko natjecanje učenika iz kemije

DIPLOMA – Lara Jezidžić, 8. razred, Županijsko natjecanje učenika iz kemije

• ZAHVALNICA – nastavnica Ivana Rašić, Županijska smotra učenika LiDraNo

DIPLOMA – Erika Vastl, 8. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (literarno stvaralaštvo)

• ZAHVALNICA – nastavnica Ksenija Vilić, Županijska smotra učenika LiDraNo

DIPLOMA – Nin Farkaš, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Ana Karavidović, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Helena Kulenović, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Nina Mandić, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Karlo Novaković, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Ivan Starčević, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Roberto Vilagoš, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Ema Zgonjanin, 3. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Klara Šerić, 2. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

DIPLOMA – Borna Štiglec, 2. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

Ela Šeri, 1. razred, Županijska smotra učenika LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

• Učenica Anđelina Mršo nagrađena je na likovnom natječaju „Tradicija i suvremenost“ u svibnju ove godine za sliku „Vuk“. Spomenuta učenica V.a razreda nagrađena je i na 41. zmajadi trećim mjestom u kategoriji kreativnosti izrade zmajeva.

• Tri posebne nagrade na Danima stripa u Osijeku dobili su Luka Šubara (II. a razred), Ema Šibila i Roko Juraj Rosso (V.b).

• Zlatna plaketa na Glazbenim svečanostima hrvatske mladeži u Varaždinu i

ZAHVALNICA – nastavnica Nives Boras, 8. smotra pjevačkih zborova osnovnih i srednjih škola Osječko-baranjske županije

Članovi zlatnoga zbora OŠ Franje Krežme:

Rebeka Czersky-Hafner

Franciska Šibalić

Ema Šibila

Dorotea Šilipetar

objavio: Ivana Zakanji   datum: 15. 6. 2012.